Skip to main content
0

Co sprawia, że Betsafe wyróżnia się spośród innych bukmacherów?

By September 26, 2018January 26th, 2022Uncategorized

Plusy:

  • Natywna aplikacja mobilna dla systemów iOS i Android
  • Największy niezależny bukmacher w Polsce
  • Ponad 270 oddziałów detalicznych w Polsce.
  • Doskonała obsługa klienta 24/7

Betsafe jest jednym z pionierów branży bukmacherskiej, a także największym niezależnym bukmacherem w Polsce, posiadającym w chwili pisania tego tekstu ponad 270 oddziałów detalicznych w Polsce. Założona w 1982 roku firma betsafe 68 oferuje zakłady na wszystkie dyscypliny sportowe i jest obecnie jednym z wiodących operatorów zakładów bukmacherskich w internecie, posiadającym doskonałą aplikację mobilną z najwyższymi ocenami zarówno w Google Play jak i App Store oraz fantastyczną stronę internetową do obstawiania zakładów.

Betsafe oferuje świetne kursy na różne dyscypliny sportowe, bingo, kasyno, pokera, gry i loterie. Choć nie ma wątpliwości co do profesjonalizmu, pytanie brzmi, czy Betsafe jest najlepszym bukmacherem. Jak dobre są ich usługi? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej, a także zapoznaj się z naszą recenzją bukmachera Betsafe.

Betsafe – Oferta powitalna

  • W momencie pisania tego tekstu, musisz postawić zakład o wartości 10 PLN lub więcej po kursie 1/1 (2.0) lub wyższym.
  • W zamian otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 PLN.
  • Dostępne tylko przez 30 dni po rejestracji. Darmowy zakład musi zostać wykorzystany w ciągu 7 dni.

Bądźmy szczerzy, obecna oferta powitalna Betsafe jest jedną z najłatwiejszych ofert powitalnych na rynku. Jak dokładnie możesz otrzymać bonus powitalny w Betsafe? W przeciwieństwie do niektórych innych

Strony bukmacherskie, nie musisz wprowadzać kodu bonusu powitalnego przy dokonywaniu pierwszego depozytu.

Po prostu zarejestruj się, postaw swój pierwszy zakład o wartości 10 PLN lub więcej z kursem 1/1 (2.0) lub wyższym w ciągu 30 dni od rejestracji, a otrzymasz 20 PLN w darmowych zakładach. To jest to! Darmowy zakład jest ważny przez 7 dni i zostanie anulowany, jeśli nie zostanie wykorzystany.

Betsafe – Wpłaty i Wypłaty

  • Różnorodność oferowanych metod płatności
  • Akceptowane 6 różnych walut
  • Brak opłat za wpłatę/wypłatę

Po zakończeniu procesu rejestracji, możesz wejść na stronę depozytów poprzez ‘Moje konto’. Betsafe oferuje różne opcje depozytu, w tym kartę debetową, PayPal, Paysafecard,

Neteller, Skrill, Boku, Trustly, Szybki Przelew Bankowy, Czek, Euteller, Google Pay, Apple Pay i Gotówka, między innymi.

W sekcji Limity wpłat, możesz ustawić częstotliwość limitu wpłat, jak również okres przerwy, aby promować bezpieczne zakłady. Betsafe chce uchronić swoich użytkowników przed nadmiernymi odchyleniami i oferuje opcję samowykluczenia z jednego lub więcej kanałów zakładów. Możesz wybrać kanał zakładów, w których nie chcesz brać udziału oraz okres czasu, na który chcesz być wykluczony.

Jak wspomniano powyżej, Betsafe oferuje kilka opcji depozytu, z których większość skutkuje natychmiastowym kredytem na Twoim koncie Betsafe. Jednak dla szybkich i łatwych wpłat preferowane jest użycie karty debetowej. W sumie Betsafe obsługuje 6 walut – dolary amerykańskie, złote, euro, korony szwedzkie, korony norweskie i korony czeskie.